-
Αύριο ηχογραφούμε το τραγούδι μας για την φιλία! Οι μαθητές της Ε τάξης με την εκπαιδευτικό ΠΕ06 κυρία Φρύνη Βουρεξάκη έγραψαν τους στίχους και την μουσική για το τραγούδι μας που θα λάβει μέρος στον διαγωνισμό του Μαθητικού Ραδιοφώνου “Κάν το ν ακουστεί” 2024 ! Η φιλια αυτή η μοναδική αξία μας δίνει φτερά!
Friends
![Φωτογραφία προφίλ](https://community.europeanschoolradio.eu/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/images/mystery-man.jpg)
ΜΑΡΙΑ ΝΙΖΑΜΙΔΟΥ
@nizamidou
![Φωτογραφία προφίλ](https://community.europeanschoolradio.eu/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/images/mystery-man.jpg)
EVRIANTHI VASILEIADOU
@evvasileia
![Φωτογραφία προφίλ](https://community.europeanschoolradio.eu/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/images/mystery-man.jpg)
ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΔΕΛΗ
@gdeli
![Φωτογραφία προφίλ](https://community.europeanschoolradio.eu/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/images/mystery-man.jpg)
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΥΡΟΔΗ
@aikmavrodi
![Φωτογραφία προφίλ](https://community.europeanschoolradio.eu/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/images/mystery-man.jpg)
ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΕΛΗ
@spapadeli
Groups
![Λογότυπο της ομάδας Studio ESR !](https://community.europeanschoolradio.eu/wp-content/uploads/group-avatars/6/1704706658-bpthumb.jpg)
Studio ESR !
Δημόσια ομάδα
![Λογότυπο της ομάδας Pod-Fones](https://community.europeanschoolradio.eu/wp-content/uploads/group-avatars/10/1705494089-bpthumb.jpg)
Pod-Fones
Δημόσια ομάδα
Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
HERAKLION CRETE