(Ελληνικά) “Έλα στη θέση μου, μαζί μου, δίπλα μου…on air” – ESRατεινοί εν δράσει Μουσικού Σχολείου Βέροιας

  • Συγχαρητήρια στα μέλη της ραδιοφωνικής ομάδας “ESRατεινοί εν δράσει” του Μουσικού Σχολείου Βέροιας για την πολύ ενδιαφέρουσα εκπομπή που μετέδωσαν από το Μαθητικό Ραδιόφωνο – European School Radio την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 στις 9 – 10 το βράδυ με τίτλο: “Έλα στη θέση μου, μαζί μου, δίπλα μου…on air”!

    Ευχαριστούμε, επίσης, τους αγαπητούς ακροατές μας που στήριξαν κι εμψύχωσαν την ομάδα από το chat του διαδικτυακού σταθμού ανάμεσα στους οποίους ήταν εκτός από μαθητές μας, γονείς – συγγενείς μαθητών, απόφοιτοι του σχολείου, εκπαιδευτικοί από Ελλάδα και Γερμανία (Ντορτμουντ), φίλοι και μέλη του Αθλητικού Σωματείου “Αιγές – Βεργίνα”!

    Η εκπομπή θα βρίσκεται στο αποθετήριο podcasts του Μουσικού Σχολείου Βέροιας στην πλατφόρμα του European School Radio προκειμένου να αξιοποιηθεί από την εκπαιδευτική κοινότητα!

    https://europeanschoolradio.eu/el/episode/10343

    Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να γράψετε τα σχόλιά σας, να αφήσετε την αξιολόγησή σας και αν σας άρεσε την καρδιά σας! 💖💖💖

    Reply
Leave a Comment

Your email address will not be published.